Cenová ponukaromako@romako.sk+421 917 306 025

Tieniaca technika

Žalúzie

Vonkajšie hliníkové žalúzie - top voľba pre exteriérové tienenie. Regulujte slnečné svetlo, zlepšujte klímu v interiéri. Efektívne zabraňujú priamemu slnečnému žiareniu na okná. Ponúkame aj štýlové interiérové žalúzie, s profesionálnym návrhom a montážou.

Viac informácií


Markízy

Naše výsuvné markízy sú ideálne na tienenie terás, balkónov a otvorených priestorov. Ponúkajú štýlovú ochranu pred slnkom a zvyšujú pohodlie vašich vonkajších priestorov. S rôznymi štýlmi a ľahko ovládateľnými mechanizmami, od manuálnych po motorizované, naše markízy sú praktické a odolné voči poveternostným vplyvom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každý exteriér.

Viac informácií


Rolety

Objavte prémiovú kvalitu s roletami a roletovými systémami od ROMA - synonymom pre eleganciu, funkčnosť a inováciu. Naše produkty sú navrhnuté s dôrazom na estetiku, bezpečnosť a trvanlivosť, aby dokonale zapadli do každého interiéru a exteriéru. S ROMA máte možnosť personalizovať si svoje riešenie v oblasti tienenia podľa vlastných predstáv a potrieb. Vybavte svoj domov našimi roletami a vychutnajte si pohodlie, súkromie a energetickú efektivitu, ktoré ponúkajú. V ROMA veríme, že každý detail je dôležitý pre dokonalý domovský pocit.

Viac informácií


Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím