Cenová ponukaromako@romako.sk+421 917 306 025

Žalúzie

Vonkajšie hliníkové žalúzie - top voľba pre exteriérové tienenie. Regulujte slnečné svetlo, zlepšujte klímu v interiéri. Efektívne zabraňujú priamemu slnečnému žiareniu na okná. Ponúkame aj štýlové interiérové žalúzie, s profesionálnym návrhom a montážou.


Interiérové žalúzie

Žalúzia ISOLINE je  najpoužívaješí typ interiérovej žalúzie. Ovládanie retiazkou umožňuje jednoduchú manipuláciu – retiazka slúži na vyťahovanie aj naklápanie žalúzie.

image006

 

Interiérové žalúzie ISOLINE PRIM


Zaoblený tvar horného profilu dodáva žalúzii kompaktný a elegantný vzhľad. Nosník je možné okrem štandardných farieb vybrať aj v ostatných odtieňoch škály RAL farieb podľa výberu alebo s renolitovým polepom v imitácii dreva.

image007

Interiérové žalúzie ISOLINE ECO


Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a tyčkovým ovládačom. Montuje sa na plastové, drevené aj hliníkové okná. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje aj výrobu atypického prevedenia žalúzie – šikmín.

image008

Vertikálne žalúzie


Vertikálne žalúzie umožňujú zatieniť aj veľké plochy v interiéri. Poskytujú komfort v jednoduchom ovládaní a nie sú náročné na údržbu. Široká škála látok,  farieb a vzorov  umožňuje dokonale zladiť žalúzie s každým interiérom.

Sú dokonalým tieniacim interiérovým doplnkom hlavne v spoločenských a reprezentačných priestoroch,  kanceláriách či ordináciách. Okrem tienenia ich možno využiť ako  záves alebo opticky deliaci prvok v miestnosti.  Vertikálne žalúzie možno vyhotoviť aj na  atypické tvary okien, akými sú oblúky alebo rôzne šikminy.

image009

Mám záujem


Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie hliníková žalúzia Z-90 a C-80 patria v súčasnosti  medzi najpoužívanejšie formy exteriérového tienenia. Ich hlavnou výhodou je možnosť plynulej regulácie slnečného svetla. Taktiež zabezpečujú príjemnú klímu v interiéri tým, že slnečné lúče zachytávajú ešte pred ich dopadom na presklené plochy. Vďaka vonkajším žalúziám tak nedochádza k nadmernému prehrievaniu v interiéri.

image001  image002

Možnosti ovládania:

  • ovládanie manuálne kľukou

  • ovládanie motorické/vypínač

  • ovládanie motorické/diaľkové ovládanie

image003

Vonkajšie hliníkové EXT-50


Vonkajšia žalúzia Ext 50 slúži na vonkajšie tienenie menších plôch.

Lamely sú po stranách fixované bočným vodiacim lankom, čím sa minimalizuje pohyb lamiel vo vetre. Nakoľko šírka lamely je 50 mm je možné žalúziu montovať aj v interiéri, kde pôsobí ako štýlový doplnok.

image004

Možnosti ovládania:

  • ovládanie nekonečnou šnúrou

  • ovládanie kľukou

  • ovládanie motorické/vypínač

  • ovládanie motorické/diaľkové ovádanie

image005

Mám záujem


Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím