Cenová ponukaromako@romako.sk+421 917 306 025

Hliníkové okná a dvere

Systémy PONZIO

Hliníkové systémy pre okná a dvere PONZIO

Systém PONZIO PE 78

PONZIO PE 78 predstavuje štvorkomorový hliníkový profil s tepelnoizolačnou vložkou určený najmä pre exteriérové použitie. Hĺbka profilu je 78 mm a umožňuje použitie výplne v rozsahu 23 – 61 mm. V profile je použité trojité tesnenie s dvojzložkovým centrálnym tesnením. Súčiniteľ  prestupu tepla rámovej konštrukcie okna alebo dverí je Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K a prerušenie tepeného mostu je o hrúbke 42 mm. V systéme je použité kovanie SIEGENIA AUBI (nemecký výrobca).

pe78-2

Systém PE 78 sa využíva najmä na okná a dvere rodinných domov. Vďaka štvorkomorovej konštrukcii, ktorá zabezpečuje vysokú tuhosť profilu možno vyrábať okná a dvere aj väčších rozmerov.

 

Systém PONZIO PE 68

Trojkomorový hliníkový profil PE 68 s hĺbkou profilu 68 mm s tepelnoizolačnou vložkou je taktiež určený pre využitie v exteriéri. Umožňuje použitie výplne o hrúbke 18 – 59 mm. V profile je rovnako použité trojité tesnenie s dvojzložkovým centrálnym tesnením a prerušenie tepelného mostu je o hrúbke 32 mm. Súčiniteľ prestupu tepla je Uf = 1,8 – 2,0 W/m2K. V profile je použité kovanie nemeckého výrobcu SIEGENIA AUBI.

pe68-2

Systém PONZIO PT 60

Ide o trojkomorový profil s tepelnoizolačnou vložkou o hĺbke profilu 60 mm určený do exteriéru. Hrúbka výplne môže byť v rozmedzí od 8 do 48 mm. Systém obsahuje kovanie nemeckého výrobcu KFV a pánty talianskej značky FAPIM.

Zo systému PT 60 sú vyrábané najmä vchodové dvere do bytových domov, ktoré sa najčastejšie skladajú z hlavnej konštrukcie jednokrídlových či dvojkrídlových dverí a z prídavných bočných svetlíkov alebo nad svetlíkov.

Súčasťou konštrukcie môžu byť taktiež zateplené poštové schránky, box na reklamné letáky, DEK systém alebo čip na otváranie dverí. Systém ponúka aj možnosť uzamykania pomocou elektromagnetov, elektrický vrátnik, samozatvárač.

pt60

Mám záujem

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím