Poskytujeme odborné zameranie a montáž

Výroba už do 5 pracovných dní

Záručná doba 24 mesiacov

Obchodným partnerom zabezpečujeme rozvoz výrobkov 1 x týždenne.

FIXNÉ SIETE OKENNÉ

Fixné sieťkové systémy boli vyvinuté z dôvodu uspokojenia potrieb rozvíjajúceho sa trhu. Prispôsobujú sa najdôležitejším zmenám a inteligentným riešeniam. Fixné siete sú veľmi obľúbené z dôvodu nízkej ceny a vysokej kvality. Hotové výrobky sa vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov: hliníkového extrudovaného profilu, siete zo sklených vlákien potiahnutých PVC materiálom, čo zaručuje, že sú odolné voči poveternostným podmienkam. Spôsobom spracovania (zapílením pod uhlom 45° a nepoužívaním vonkajších plastových rohov) dosahujeme dlhodobú farebnú stálosť a vynikajúcu mechanickú pevnosť hotových výrobkov. Sú ľahko montovateľné i demontovateľné na okná a dvere bez akýchkoľvek nástrojov.

MOŽNOSTI SPÁJANIA ROHOV

        Roh zapílený pod uhlom 45°

Roh plastový, ktorý po niekoľkých rokoch používania skrehne a láme sa

ROLOVACIE SIETE OKENNÉ

Výhodou rolovacích okenných hákových sietí je jednoduché sťahovanie a zaťahovanie v prípade potreby. Návin siete je umiestnený v hornej časti v hliníkovom bubne.

SIEŤKY DVEROVÉ OTVÁRAVÉ

Dverová sieť s otváraním na pánty vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode. Sieťky sú vyrábané s kvalitnými vnútornými PVC rohmi. Sieťka sa montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany – dovieranie magnetom.

SIEŤKY PLISSÉ (bezbariérové aj celorámové)

Sieťkový systém PLISSÉ – no barrier  bol vyvinutý zvlášť na zakrytie veľkoplošných otvorov. Je známy jednoduchou mainpuláciou, bezbariérovým systémom v spodnej časti bez prechodových profilov. možné vyhotovenie vo viacerých variantoch ako jendokrídlové, dvojkrídlové, viackrídlové spájané za sebou z jednotlivých častí.

Plissé sieťka  typu E  je vhodnou alternatívou rolovacej sieťky vchodná na balkónové dvere, kde zaberá minimum priestoru. Je zložená z rámového profilu 30×22 so sivou sieťovinou.  Je dostupná v 2 prevedeniach – s nízkym prahom /7mm/ alebo s celoobvodovým 3 cm rámom.

SIEŤKY POSUVNÉ VO VLASTNOM RÁME

Dverová sieť posuvná s vlastným rámom je vhodným riešením pre posuvné balkónové okná,  štulpové balkónové okná alebo otváravé balkónové dvere so svetlíkom o rovnakej alebo väčšej šírke. Výhodou je jednoduché ovládanie posúvaním krídla po vodiacej koľajnici .