Poskytujeme odborné zameranie a montáž

Výroba už do 5 pracovných dní

Záručná doba 24 mesiacov

Obchodným partnerom zabezpečujeme rozvoz výrobkov 1 x týždenne.

FIXNÉ SIETE

Fixné sieťkové systémy boli vyvinuté z dôvodu uspokojenia potrieb rozvíjajúceho sa trhu. Prispôsobujú sa najdôležitejším zmenám a inteligentným riešeniam. Fixné siete sú veľmi obľúbené z dôvodu nízkej ceny a vysokej kvality. Hotové výrobky sa vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov: hliníkového extrudovaného profilu, siete zo sklených vlákien potiahnutých PVC materiálom, čo zaručuje, že sú odolné voči poveternostným podmienkam. Spôsobom spracovania (zapílením pod uhlom 45° a nepoužívaním vonkajších plastových rohov) dosahujeme dlhodobú farebnú stálosť a vynikajúcu mechanickú pevnosť hotových výrobkov. Sú ľahko montovateľné i demontovateľné na okná a dvere bez akýchkoľvek nástrojov.

MOŽNOSTI SPÁJANIA ROHOV

        Roh zapílený pod uhlom 45°

Roh plastový, ktorý po niekoľkých rokoch používania na okne skrehne a láme sa

FARBY PROFILOV DOSTUPNÝCH NA SKLADE

Klikni pre zväčšenie

RENOLIT – zlatý dub
DREVOIMITÁCIA – zlatý dub, tmavé drevo, svetlé drevo
ELOX, RAL 8003
Tmavo hnedá, biela + možnosť nástreku podľa RAL

VEĽKOSTI ÚCHYTOV NA PEVNÉ SIETE

Klikni pre zväčšenie

Veľkosti úchytov: 0, 15, 17, 20, 22, 24

ROLOVACIE SIETE

Rolovacia sieťka sa plne prispôsobuje zmenám a inteligentným riešeniam, zohľadňuje pomer ceny a hodnoty výrobku. Zahŕňa v sebe vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Rolovacia sieťka je vyrobená z kvalitných materiálov: extrudovaný farebný hliník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC – ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožňujú, aby rolovacia sieťka ani postupom času nestrácala na svojej kvalite.

Rolovacie (navíjacie) siete vyrábame okenné a dverové. Pri okenných používame tzv. hákový systém, pri ktorom sa navíjacia časť zahákne o spodný profil. Tento systém je veľmi osvedčený a bezporuchový.

Pri dverových navíjacích sieťach sme kvôli bezpečnosti začali používať tzv. šnúrkový systém, pri ktorom sieťka pri otváraní a zatváraní môže zostať v akejkoľvek polohe – čím sa pri manipulácii nekríži. Tým sme odstránili prudké navinutie pri zatváraní. Tento typ sieťok je mimoriadne vhodný na panelákové balkónové dvere pre minimálne nároky na priestor. Uvedený systém je osvedčený a bezporuchový.

Pri montáži používame 2 spôsoby:

  • Priskrutkovaním – pri ktorom sa sieťka priskrutkuje na rám okna

 

  • Nalepením sieťky na obojstrannú lepiacu pásku

 

 

SIEŤOVÉ DVERE

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel spočíva hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že dvere, či už krídlové alebo posuvné, sú veľmi kvalitné. Kefové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú na vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Na dvere a okná je možné montovať krídlové aj posuvné sieťkové dvere, pričom nie je k tomu potrebný žiadny vodiaci profil ani prah. Týmto sú vhodné do bezbariérových priestorov, kde sa pohybujú telesne postihnutí ľudia.

Podobne ako u pevných sieťok, aj u dverových používame len masívny extrudovaný profil, ktorý zapilujeme pod uhlom 45°.

Ponúkame 2 druhy profilov:

  • Hranatý profil 45 x 20, pri ktorom sa používajú skryté plastové rohy

 

  • Oblý profil 40 x 20, pri ktorom sa používajú skryté rohy z hliníkovej zliatiny

 

Súčasťou dverových sietí je 1 ks samozatváracieho pántu a 2 ks obyčajných pántov.

Klikni pre zväčšenie

Dverová sieť z hranatých profilov

Klikni pre zväčšenie

Dverová sieť z oblých profilov

Klikni pre zväčšenie

Dverová sieť zasúvacia

Klikni pre zväčšenie

Dverová sieť – detail

Klikni pre zväčšenie

Profily na výrobu dverových sietí

Klikni pre zväčšenie

Profily na výrobu dverových sietí – detail