Firma ROMAKO pôsobí na trhu od roku 1999.

Svoju činnosť sme zamerali na komplexné riešenia výplní stavebných otvorov a tieniacu techniku. Počas doby pôsobenia v tejto oblasti sme nadobudli dostatok skúseností, aby sme dokázali svojim zákazníkom poskytnúť odborné poradenstvo k výrobkom, aby aj po dlhodobom používaní spĺňali požiadavky na funkčnosť, a tak prinášali radosť a spokojnosť svojim užívateľom.

Našim cieľom je dodať na stavbu plastové aj hliníkové okenné a dverové výplne vrátane doplnkov (ozdobné výplne do vchodových dverí, roletové systémy, žalúzie, siete proti hmyzu, markízy), garážové brány. Čo sa týka vybavenia interiéru, v našej ponuke nájdete široký výber interiérových dverí s obložkovými zárubňami, plávajúce laminátové podlahy  a obloženie schodiskových stupňov systémom Topstep.

Našu činnosť maximálne prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov. Kedykoľvek sme ochotní prísť na Vašu stavbu a osobne prekonzultovať konkrétne požiadavky na výrobky, ich údržbu   či montáž.

Sídlime v obci Chrenovec – Brusno, kde ponúkame odborné poradenstvo, vykonávame administratívnu činnosť. V areáli sa náchádza aj hala výroby sietí proti hmyzu a vzorková miestnosť kde môžete ponúkaný sortiment vidieť, prípadne odskúšať.

Súčasťou firmy je aj vzorková predajňa na Snežienkovej ulici v Prievidzi. Telefonicky je možné dohodnúť si stretnutie, vidieť a odskúšať si naše produkty aj tu.

V súčasnosti sa zameriavame najmä na exteriérové žalúzie, ktoré sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam a elegantnému vzhľadu veľmi obľúbené a z prvkov exteriérového tienenia najpoužívanejšie.

Na Vašu návštevu sa teší kolektív firmy ROMAKO.

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na naše produkty. Svoje dopyty môžete posielať na e-mailovú adresu : romako@romako.sk

Začiatok podnikania:
7.7.1999

Miesto podnikania:
Chrenovec – Brusno 9, okres Prievidza

Druh podnikania:
Obchodno – montážna činnosť

Fakturačné údaje:

ROMAKO PD, s.r.o.
Chrenovec-Brusno 9
972 32 Chrenovec – Brusno

IČO: 51 667 002
DIČ : 2120749972
IČ DPH: SK2120749972

Zapísaná na Trenčín,
odd. Sro, vl.č.36383/R

Prevádzkareň:

Otváracie hodiny:
7:300 hod. – 15:30 hod