Markízy


Výsuvné markízy patria k najobľúbenejším tieniacim prvkom terás, balkónov a otvorených priestranstiev. Poskytujú vysokú ochranu pred slnečným žiarením a slabším dažďom a zároveň sú pekným estetickým doplnkom.

Výsuvné markízy


Výsuvná markíza ALANIS ľahkej a pevnej konštrukcie je určená najmä pre tienenie terás a balkónov. Vďaka prijateľnej cene a svojimúžitkovým vlastnostiam patrí medzi najpredávanejšie.  Markíza ALANIS sa montuje do steny alebo do stropu.

image002


Výsuvná markíza SIRCOMA je charakteristická spoľahlivosťou a   zvýšenou odolnosťou.
Vďaka robustným silným ramenám, pevným predným profilom a prevodovkou s pomocnou pružinou  je určená pre každodennú intenzívnu záťaž.

image004


Polokazetová výsuvná markíza YORIKA typická svojím elegantným vzhľadom je určená pre zatienenie terás a balkónov.
Ochranná hliníková kazeta chráni látku pred poškodením a vplyvmi počasia. Konštrukcia  markízy je dodávaná v bielej, hnedej, béžovej, šedej a antracitovej farbe.

image006


Kazetová výsuvná markíza VEGA typická  svojím elegantným vzhľadom  je určená pre zatienenie terás a balkónov.
Ochranná hliníková kazeta vybavená čistiacimi štetinkami chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením a pred atmosferickými vplyvmi.

image008


Výklopné markízy


Výklopná markíza UNION má  postranné zdvíhacie ramená, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená  viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe. Markíza UNION je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov a pod.

image010


Výklopná markíza UNION B je špeciálne určená pre zatienenie balkónov a veránd. Jej ramená sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú plastovými okami zachytené o predný profil markízy, čo umožňuje jednoduché odopnutie látky z ramien.

image012


Kazetová výklopná markíza UNION K s postrannými zdvíhacími ramenami, na zabezpečenie napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. UNION K má ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá chráni látku pred vonkajšími vyplyvmi. Táto markíza je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov a veránd.

image014