Interiérové žalúzie ISOLINE


Žalúzia ISOLINE je  najpoužívaješí typ interiérovej žalúzie. Ovládanie retiazkou umožňuje jednoduchú manipuláciu – retiazka slúži na vyťahovanie aj naklápanie žalúzie.

image006

 

Interiérové žalúzie ISOLINE PRIM


Zaoblený tvar horného profilu dodáva žalúzii kompaktný a elegantný vzhľad. Nosník je možné okrem štandardných farieb vybrať aj v ostatných odtieňoch škály RAL farieb podľa výberu alebo s renolitovým polepom v imitácii dreva.

image007

Interiérové žalúzie ISOLINE ECO


Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a tyčkovým ovládačom. Montuje sa na plastové, drevené aj hliníkové okná. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje aj výrobu atypického prevedenia žalúzie – šikmín.

image008

Vertikálne žalúzie


Vertikálne žalúzie umožňujú zatieniť aj veľké plochy v interiéri. Poskytujú komfort v jednoduchom ovládaní a nie sú náročné na údržbu. Široká škála látok,  farieb a vzorov  umožňuje dokonale zladiť žalúzie s každým interiérom.

Sú dokonalým tieniacim interiérovým doplnkom hlavne v spoločenských a reprezentačných priestoroch,  kanceláriách či ordináciách. Okrem tienenia ich možno využiť ako  záves alebo opticky deliaci prvok v miestnosti.  Vertikálne žalúzie možno vyhotoviť aj na  atypické tvary okien, akými sú oblúky alebo rôzne šikminy.

image009