» Hlavná stránka

  » Profil firmy

  » Plastové okná a dvere

  » AL dvere PONZIO

  » Garážové brány

  » Siete proti hmyzu

  » Rolety

  » Doplnky k oknám a dverám

  » Schodiskový systém

  » Laminátové podlahy

  » Interiérové dvere

  » Akcie

  » Bazár

  » Novinky

  » Referencie

  » Kontakt

Garážové brány

Ponúkame sekcionárne brány firmy TOORS a rolovacie brány firmy ROMA

1. SEKČNÉ BRÁNY

Logo Toors

Brány značky TOORS sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia, tichým chodom s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Sekcia hrúbky 40 mm, opláštenie z galvanizovaného plechu + vrchný polyesterový nástrek, výplň sekcie tvrdená polyuretánová pena s prerušeným tepelným mostom.

GUARDY Plus

Základný model, ktorým sa začína široká ponuka. Táto brána je ekonomicky výhodný model, avšak na tomto základe je obmedzený výber farieb a to len na bielu a vzor panelov je možná len vo variante lamela. Napriek tomu má pozinkovanú konštrukciu aj pružiny, celoobvodové tesnenie, základné bezpečnostné prvky vyžadované normou STN a v prípade pohonu 1 x diaľkové ovládanie v základe.

GUARDY Premium

Táto brána obsahuje štandard modelu Plus a naviac vnútorné madlo, spevnenú konštrukciu vedenia, možnosť zabudovania vstupných dverí a celopresklených, alebo hliníkových sekcií, možnosť výberu vzorov panelov z lamela, stredový prelis a kazeta, a farby sú rozšírené o zlatý dub, tmavý dub, rôzne odtiene RAL vzorkovníka skladom + lakovanie na objednávku v ktoromkoľvek odtieni RAL.

GUARDY Royal

Najvyšší model radu Guardy, ktorý spĺňa kritéria top kvality. Obsahuje štandard modelu Premium a naviac možnosť výberu obojstranných madiel, lakované bočné plechy, bezpečnostné PVC kryty vodiacich líšt, vzor panelov je rozšírený o V-Profil, hladký a plastisol. Vo verzii s pohonom v základe 2 x diaľkové ovládanie.

INDY

Rada priemyselných sekčných brán. Používa sa, ak to vyžaduje charakter použitia, alebo rozmerové nároky prevyšujúce privátne brány. Táto rada v podstate nemá štandard, vyrába sa na mieru podľa požiadaviek a v obcií je možnosť kombinovať takmer všetky doplnky a druhy panelov avšak výlučne s bočnými pohonmi GFA.

Povrch panelov

Štruktúra Stucco Štruktúra Plain Štruktúra Woodgrain Štruktúra Plastisol RAL

Stucco

Plain (hladký)

Woodgrain

Plastisol

RAL

Dizajn

Nejviditeľnejšou a najdôležitejšou časťou sekčných vrát je krídlo, ktoré kompletne vypĺňa otvor. Na zostavenie krídla sa používajú segmenty (sekcie). Najbežnejšími sú zateplené panely a hliníkové rámy s presklením (nazývané Full-Vision sekcie). Prirodzene, že obidva typy sekcií možno navzájom v jednom dverovom krídle kombinovať. Krídlo vrát môže obsahovať tiež vstupné dvere alebo okná. Základné možnosti zostavenie dverového krídla zobrazujú schematické obrázky.

Dizajn 1 Dizajn 2 Dizajn 3 Dizajn 4

Dizajn 1

Dizajn 2

Dizajn 3

Dizajn 4


Dizajn 5 Dizajn 6 Dizajn 7 Dizajn 8

Dizajn 5

Dizajn 6

Dizajn 7

Dizajn 8Dizajn 1 = Krídlo vrát bez presklenia
Dizajn 2 = Krídlo vrát s oválnymi oknami
Dizajn 3 = Krídlo vrát s hranatými oknami
Dizajn 4 = Krídlo vrát so vstupnými dverami a oknami
Dizajn 5 = Krídlo vrát s 1 Full-Vision sekciou
Dizajn 6 = Krídlo vrát zostavené výhradne z Full-Vision sekcií
Dizajn 7 = Full-Vision sekcie vyplnené izolovanými stucco segmentami
Dizajn 8 = Krídlo vrát z Full-Vision sekcií so vstupnými dverami

2. ROLOVACIE BRÁNY

Logo ROMA

Rolovanie lamiel do AL boxu, takéto prevedenie brány je praktické a nenáročné na priestor. Jednotlivé valcované lamely B1 77 sú vyplnené polyuretánovou penou, bez prerušenia tepelného mostu. Brány môžu byť ovládané navíjacou pružinou, alebo elektropohonom Somfy. Farebné prevedenia lamiel, boxu, a vodiacich líšt môžu byť biela, hnedá, béžová, šedá, strieborná atď. Umiestnenie boxu je možné do interiéru aj exteriéru. Tieto brány sú od renomovaného výrobcu ROMA. Špecifickým prípadom je brána SILENTO, ktorá je zložená z lamiel B1 77, ale roluje sa pod strop.

3. DOPLNKY

Napríklad diaľkové ovládanie, kľučový spínač, infrazávora, vnútorná blokovacia zarážka, kazetové okno, presklená sekcia, vetracia mriežka, integrované dvere, mechanická prevodovka s reťazou, bezpečnostné brzdy atď.


Doplnky Doplnky Doplnky Doplnky Doplnky

Doplnky Doplnky Doplnky Doplnky Doplnky

Ceny jednotlivých brán spracovávame individuálne podľa požiadaviek. Všetky farebné prevedenia a funkčnú vzorku brány môžete vidieť u nás vo vzorkovej miestnosti.

 
© Copyright ROMAKO 1999 - 2015, Všetky práva vyhradené.